Infosys SAP Hub szuka pracowników

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 24-09-2012, 00:00

On zatrudnia

MICHAŁ GRABARZ

dyrektor ds. IT w Infosys BPO Europe

Jesteśmy globalnym dostawcą rozwiązań informatycznych i outsourcingowych, które rozwija w Polsce europejskie centrum SAP Hub. Po etapie pilotażowym zaczynamy pracę dla klientów z krajów Europy.

Od 2011 r. zatrudnieni w Polsce analitycy i konsultanci SAP zrealizowali wiele projektów z zakresu finansów i księgowości, logistyki, sprzedaży, zarządzania produkcją i bankowości dla klientów m.in. z Anglii, Holandii, Belgii, Włoch, Francji, Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Rozbudowa łódzkiego centrum wiąże się z intensywnymi planami rekrutacyjnymi. Tylko w tym roku planujemy zatrudnić kolejnych 50 specjalistów SAP.

Szukamy zarówno kandydatów z kilkuletnim doświadczeniem w pracy konsultingowejz systemem SAP, jak również osób, które nie mają doświadczenia, ale mają wiedzę z zakresu finansów i bankowości, zarządzania oraz prowadzenia projektów biznesowych. Warunkiem udziału w rekrutacji jest biegła znajomość języków obcych.

Poza tym będziemy stawiać na kandydatów kreatywnych i ze świetnie wykształconymi kompetencjami interpersonalnymi — zdolnościami komunikacyjnymi i umiejętnością pracy zespołowej. Eksperci SAP, którzy pomyślnie przejdą rekrutację, mogą liczyć na szybki rozwój międzynarodowej kariery i prowadzenie różnych projektów dla najważniejszych europejskich klientów łódzkiego centrum.

Osoby, które nie mają doświadczenia, będą uczestniczyły w szkoleniach dotyczących SAP m.in. w zagranicznych centrach Infosys. Będą miały szansę rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku i rozwoju kariery pod okiem doświadczonych menedżerów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu