Innowacyjność przez inwestycje

ANB
06-02-2013, 00:00

Firma Habitat Consulting zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach pod hasłem „Innowacyjność przez inwestycje” organizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nabór jest obecnie prowadzony dla dwóch projektów — dla Pomorza Zachodniego i dla Dolnego Śląska. W pierwszym uczestniczyć mogą osoby samozatrudnione, mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z sektora drzewno-meblarskiego, logistyczno-spedycyjnego, turystycznego, obsługi portów, spożywczego,ICT, energetyki odnawialnej, działające w branży budowlano-montażowej lub w przemyśle chemicznym. Drugi projekt jest skierowany do kobiet samozatrudnionych oraz zatrudnionych na podstawie umowy o pracę z woj. dolnośląskiego.

Inicjatywa ma na celu przekazanie wiedzy i umiejętności przydatnych przy realizacji nowych inwestycji w firmie. Szczegóły zapisów i terminy szkoleń są publikowane na stronie www.dolnyslask.innowacje- -przez-inwestycje.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Innowacyjność przez inwestycje