Innowatorzy rozwiną swoje pomysły

opublikowano: 02-08-2015, 22:00

Nowatorskie firmy z woj. pomorskiego mogą starać się o nagrody w konkursie „Inno Start-Up II”.

W zmaganiach mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy są obecni na rynku od 6 do 36 miesięcy i mają siedzibę na terenie województwa. Ale najważniejszym kryterium jest wykazanie się działalnością w obszarze innowacji, rozumianej jako nowe rozwiązanie w obszarze produktów lub usług. Oceniany będzie gotowy produkt lub usługa mająca realne szanse na wdrożenie. Na trzy najlepsze firmy czekają nagrody — każda o wartości 10 tys. zł — oraz 20 godzin coachingu biznesowego. Zwycięska trójka otrzyma wsparcie w postaci wyjazdów (maksymalnie dwóch przedstawicieli z każdej firmy) do ośrodków akceleracyjnych na terenie Unii Europejskiej, które mają na koncie sukcesy w procesach komercjalizacyjnych i wdrożeniowych. Podczas tych wizyt przedsiębiorcy zdobędą kompetencje dotyczące wprowadzenia w życie nowego produktu lub usługi. Udział w konkursie jest bezpłatny. © Ⓟ

WAŻNA DATA:

12.08 Do tego dnia należy przesyłać zgłoszenia do konkursu.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Karolina Malek tel:. 603 208 338 k.malek@innobaltica.eu http://www.innobaltica.eu/pl/ aktualnosci/przed-nami-konkurs-inno-start-ii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu