Czytasz dzięki

Innowatorzy zjadą do Gliwic

opublikowano: 29-03-2018, 22:00

Zbliża się ósma edycja Dnia Nauki i Przemysłu. W tym roku odbędzie się ona pod koniec maja w Parku Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice”.

Zbliża się ósma edycja Dnia Nauki i Przemysłu. W tym roku odbędzie się ona pod koniec maja w Parku Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice”. Udział w wydarzeniu to okazja dla śląskich — i nie tylko — firm i jednostek naukowych na bezpłatną promocję swoich innowacyjnych rozwiązań. Wydarzenie co roku przyciąga firmy, instytucje, koła naukowe oraz wszystkie osoby zainteresowane nowatorskimi rozwiązaniami. Ofertę prezentują tu wystawcy z różnych branż, m.in. automatyki, robotyki, informatyki, telekomunikacji, motoryzacji i biotechnologii. Każdego roku w targach uczestniczy ponad 50 wystawców i ogląda ponad tysiąc zwiedzających.

Co istotne, udział — zarówno dla uczestników, jak i wystawców — jest bezpłatny. Jak dołączyć do grona wystawców? Należy wejść na stronę www.dnip.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Trzeba go przesłać na adres e-mailowy: targi@technopark.gliwice.pl. O zakwalifikowaniu do wydarzenia zainteresowani wystawcy zostaną poinformowani po 30 kwietnia. Natomiast dla zwiedzających impreza jest otwarta i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. © Ⓟ

Ważne daty:

27.04 Do tego dnia będą przyjmowane zgłoszenia od wystawców.

25.05 Tego dnia odbędzie się ósma edycja Dnia Nauki i Przemysłu.

Więcej informacji: Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” tel.: 607 363 258 e-mail: katarzyna.kowol@technopark.gliwice.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane