Intentia Polska wprowadza Movex 11

Karol Wieczorek
opublikowano: 06-03-2000, 00:00

Intentia Polska wprowadza Movex 11

W ofercie firmy Intentia Polska, dostawcy zintegrowanego systemu klasy ERP, jest już jedenasta wersja Movexa. Do kolejnej wersji systemu Intentia wprowadziła szereg usprawnień i modyfikacji. Dodane zostały elementy z obszarów e-business i obsługi utrzymania ruchu. Pojawiły się również rozszerzenia w obszarach sprzedaży i dystrybucji, planowania i harmonogramowania, a także zarządzania wydrukami w systemie. Pojawiło się zaawansowane planowanie produkcji. Dzięki temu możliwe jest tworzenie realistycznych planów.

Obszar sprzedaży został rozszerzony m.in. o funkcje pozwalające na zarządzanie promocjami sprzedaży. Natomiast w obszarze planowania dystrybucji uwzględniane są różne strefy czasowe, istotne dla przedsiębiorstw działających na rynkach międzynarodowych. Movex 11, biorąc pod uwagę strefy czasowe, czas realizacji oraz dostępne trasy, oblicza datę i godzinę pobrania towarów, jak również datę i godzinę wysyłki. KW

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karol Wieczorek

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Intentia Polska wprowadza Movex 11