Inwestorze, pokaż, czego chcesz

DI
opublikowano: 09-06-2015, 07:50

Do 15 czerwca on-line dostępne jest badanie oczekiwań inwestorów indywidualnych.

Jakich informacji oczekują inwestorzy indywidualni od spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, czy komunikacja spółek z inwestorami indywidualnymi jest dla nich satysfakcjonująca — na te i kilkanaście innych pytań będzie można odpowiedzieć w ogólnopolskim badaniu, poświęconym ocenie tego, jak spółki komunikują się z inwestorami indywidualnymi.

Zobacz także Zeszyty IR, kompendium wiedzy o relacjach inwestorskich, na pb.pl/zeszyty-ir

Już po raz drugi zostanie przeprowadzona ankieta w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego (program, prowadzony przez Ministerstwo Skarbu Państwa), dotycząca relacji inwestorskich. Celem tegorocznego badania jest sformułowanie potrzeb inwestorów indywidualnych dotyczących standardów i sposobów komunikacji ze spółkami giełdowymi. Ankieta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem. Badanie inwestorów indywidualnych przeprowadzi instytut badawczy TNS Polska.

Kwestionariusz on-line dostępny będzie na stronie AkcjonariatObywatelski.pl od 18 maja do 15 czerwca br.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Inwestorze, pokaż, czego chcesz