Inwestycje Polskie mają logo

DI
opublikowano: 12-01-2013, 17:58

Ministerstwo Skarbu pokazało logo Programu Inwestycje Polskie. Prezesa poszuka agencja executive search.

- Od dziś spółka celowa, założona do realizacji Programu „Inwestycje Polskie” posługuje się docelową, zgodną ze statutem nazwą Polskie Inwestycje Rozwojowe SA. W zbliżającym się tygodniu ukaże się ogłoszenie na prezesa jej zarządu. Wraz z zakończeniem procesu organizacji spółki Ministerstwo Skarbu Państwa rozpoczyna rozmowy z przedsiębiorcami, na których zaprezentuje produkty Programu. Przedsięwzięcie zyskało także profesjonalną oprawę graficzną - czytamy w komunikacie na stronie resortu.

Minister Mikołaj Budzanowski poinformował, że prezesa poszuka agencja executive search i chodzi o kandydata z wieloletnim doświadczeniem bankowo-inwestycyjnym.

Pokazane w sobotę logo zaprojektował dr hab. Piotr Garlicki w ASP w Warszawie.

- Projekt znaku graficznego opiera się na dwóch elementach. Pierwszym z nich jest przetworzony geometrycznie kontur Polski. Drugi element to stylizowany widnokrąg, umieszczony pod sylwetą Polski - podaje Ministerstwo Skarbu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane