iPhone zadebiutuje we wrześniu

OSZ, Bloomberg
31-07-2012, 08:21

Fani popularnego gadżetu wczekują informacji o debiucie nowej wersji. Według najnowszych pogłosek smartfon pojawi się 12 września.

Taką infomacje przekazali proszący o anonimowość informatorzy agencji Bloomberg. Z kolei Gene Munster, analityk z Piper Jaffray dodaje, że nowy smartfon Apple będzie miał większy ekran i cieńszą obudowę. Ma też pracować z szybszymi sieciami bezprzewodowymi.

Użytkownik iPhone'a (fot. Bloomberg)
Zobacz więcej

Użytkownik iPhone'a (fot. Bloomberg)

Zobacz także

Gruntowna zmiana projektu będzie pierwszą od 2010 r., kiedy do sklepów trafił iPhone 4. Zeszłoroczna aktualizacja, czyli wersja 4S miała taki sam wygląd.

Dlaczego iPhone jest tak istotny? Bo to siła napędowa potężnego Apple. Przewidywania fanów marki odnośnie pojawienia się kolejnej wersji spowodowały spadek aktualnie sprzedawanego modelu. iPhone odpowiadał jednak i tak za 46 proc. przychodów Apple w ostatnim kwartale. Dlatego informacje na temat nowej wersji gadżetu śledzą nie tylko użytkownicy, ale także inwestorzy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: OSZ, Bloomberg

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / iPhone zadebiutuje we wrześniu