IT-Vision reprezentuje firmę SecureInfo

Marcin Złoch
10-04-2002, 00:00

Firma IT-Vision została przedstawicielem SecureInfo specjalizującej się w tworzeniu zabezpieczeń systemów informatycznych. Firmy mają zamiar dotrzeć do dużych przedsiębiorstw i administracji publicznej.

Spółka IT-Vision wspólnie z SecureInfo Corporation, amerykańską firmą specjalizującą się w zarządzaniu bezpieczeństwem sieci informatycznych, zabezpieczaniu informacji oraz we wczesnym ostrzeganiu o zagrożeniach systemów informatycznych, zaoferują w Polsce rozwiązania w dziedzinie zabezpieczenia systemów komputerowych.

Podstawowym produktem oferowanym przez SecureInfo jest TESS (Total Enterprise Security Service). Jest to system „wczesnego ostrzegania”, będący źródłem informacji o zagrożeniach i sposobach ich neutralizacji oraz rozwiązaniem umożliwiającym kontrolę słabych punktów systemu dostępnym poprzez Internet.

IT-Vision jest jedynym przedstawicielem amerykańskiej firmy poza kontynentem północnoamerykańskim. Polska ma stać się przyczółkiem do ekspansji na rynki całej Europy.

— Inicjatywa tej współpracy wyszła od nas. Zostaliśmy jedynym dystrybutorem SecureInfo w Europie, na podobnych zasadach współpracuje kilku partnerów w USA i Meksyku. Po przeprowadzonym na rynku rekonesansie zauważyliśmy szansę na rozwój sektora zabezpieczeń informatycznych — mówi Kristof Jacunski, prezes IT-Vision Group.

SecureInfo powstała w 1992 r. i wyspecjalizowała się w zabezpieczaniu sieci teleinformatycznych na zlecenie Departamentu Obrony USA i Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA. Od niedawna firma zaczęła poszukiwać kontrahentów ze sfery biznesowej.

W Polsce firma IT-Vision ma zamiar pozyskać klientów wśród dużych firm, a także w sektorze administracji publicznej.

— W Polsce działają firmy, które będą dla nas konkurencją. Przewagę dają nam jednak procedury zaakceptowane przez amerykański rząd i wojsko — twierdzi Kristof Jacunski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Złoch

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / IT-Vision reprezentuje firmę SecureInfo