Itaka rusza z wycieczkami na Litwę

opublikowano: 20-02-2018, 22:00

15 lutego touroperator uzyskał licencję na działalność na Litwie

„Z Itaką świat jest piękny” — tak brzmi w tłumaczeniu na polski hasło największego polskiego touroperatora, który 15 lutego uzyskał licencję na działalność na Litwie. Biuro podróży, które u wschodniego sąsiada sprzedawało dotychczas polską ofertę, teraz przygotowało wakacje, na które klienci wylecą z Wilna i będą mieć opiekę litewskich rezydentów. W sezonie Lato 2018 znajdą się wyjazdy na m.in. na Kretę, Korfu i do Turcji, które cieszą się wśród Litwinów dużą popularnością.

LITEWSKI PLAN:
LITEWSKI PLAN:
Piotr Henicz, wiceprezes Itaki (z lewej), zaprezentował strategię rozwoju Itaki Lietuva, której dyrektorem generalnym jest Dominik Miłowski. Tylko w sezonie letnim w tym roku polski touroperator chce mieć 12 tys. klientów z Litwy.
[FOT. ARC]

— Już za dwa miesiące przedstawimy ofertę na Zimę 2018/19, w której pojawią się kierunki dotychczas nieoferowane z Litwy — mówi Piotr Henicz (z lewej), wiceprezes Itaki. Itaka będzie współpracować na Litwie ze 120 agentami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane