J.Kaczyński: najpewniej w czerwcu kongres PiS

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 27-02-2006, 13:49

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział w poniedziałek na konferencji prasowej w Krakowie, że najprawdopodobniej w czerwcu ma się odbyć kongres PiS, podczas którego zostaną wybrane władze partii.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział w poniedziałek na konferencji prasowej w Krakowie, że najprawdopodobniej w czerwcu ma się odbyć kongres PiS, podczas którego zostaną wybrane władze partii.

    "Chcielibyśmy aby kongres, który odbędzie się najprawdopodobniej w czerwcu, był wydarzeniem umacniającym naszą partię, jej jedność i pozycję na scenie politycznej" - podkreślił J.Kaczyński.

    Kraków jest kolejnym miastem, które odwiedza prezes PiS w ramach przygotowania partii do kampanii samorządowej. "Trwa akcja instalowania PiS we wszystkich powiatach" - powiedział J.Kaczyński. Jak dodał, ta akcja "nie jest celem samym w sobie - ma służyć związkowi z obywatelami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane