J.W. stawia na Włochów

opublikowano: 14-06-2016, 08:04

Dobra postawa Włochów na początku EURO 2016 zaskoczyła wielu kibiców, ale nie Józefa Wojciechowskiego. Biznesmen, który przez lata związany był z futbolem, upatruje w Italii kandydata do triumfu na całym turnieju.

Józef Wojciechowski to człowiek znany zarówno w świecie biznesu, jak i sportu. Były właściciel Polonii Warszawa i prezes J.W. Construction to jeden z 17 uczestników zabawy Pulsu Biznesu, w której ludzie biznesu przedstawiają własne typy na EURO 2016.

Zobacz więcej

MAREK WISNIEWSKI / FORUM

Do tej pory prezentowaliśmy już scenariusze kreślone przez Mariana Owerkę z Bakallandu i Sebastiana Buczka z Quercusa. Czas na typy Józefa Wojciechowskiego:

Wynik meczu Polska-Irlandia Północna: 2-1

Wynik meczu Polska-Niemcy: 2-2

Wynik meczu Polska-Ukraina 2-0

 

Awans z grupy A: Francja, Szwajcaria

Awans z grupy B: Anglia, Słowacja

Awans z grupy C: Niemcy, Polska

Awans z grupy D: Hiszpania, Chorwacja

Awans z grupy E: Włochy, Szwecja

Awans z grupy F: Portugalia, Austria

 

Jak daleko zajdzie Polska: ćwierćfinał

Która drużyna wygra EURO 2016: Włochy

Kto zostanie królem strzelców? Zlatan Ibrahimović

Czarny koń turnieju: Włochy

 

W trakcie turnieju będziemy śledzić wyniki ludzi biznesu. Za każdy wytypowany do awansu zespół otrzymają 1 punkt, za pozostałe pytania po 3 punkty. Suma punktów do zdobycia to 33, choć przewidujemy też pytania bonusowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu