Jak podbić zagraniczne rynki

SACH
opublikowano: 18-10-2012, 00:00

Cykl spotkań dla przedsiebiorców z lubuskiego

Przedsiębiorcy z woj. lubuskiego będą mogli skorzystać z cyklu spotkań „Zagraniczne rynki dla polskich firm”. Są one przeznaczone dla firm, które chciałyby wziąć dotacje z działania 6.1 „Paszport do Eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na promowanie się za granicą. Uczestnicy cyklu dowiedzą się m.in., na co można uzyskać dofinansowanie i w jakiej wysokości, kto może się o nie ubiegać oraz za jakie wydatki można uzyskać zwrot z UE.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 października w Żaganiu, a kolejne 23 października w Zielonej Górze i 24 października w Gorzowie Wielkopolskim.

Cykl jest związany z naborem do działania 6.1, który ruszy 29 października i będzie trwał do 16 listopada. Mikro-, mali i średni przedsiębiorcy mogą się w nim ubiegać o 108 mln zł. Informacje o tym, jak zarejestrować się na spotkania, można znaleźć na stronie www.region. zgora.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu