Jak promować firmę za granicą

opublikowano: 30-09-2018, 22:00

Już 2 października w Toruńskim Parku Technologicznym odbędzie się spotkanie pt. „Marketing internetowy w ekspansji zagranicznej”.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zwiększyć szansę na sukces firmy na międzynarodowych rynkach i w jaki sposób prezentować przedsiębiorstwo. Jak zapowiadają organizatorzy, podczas spotkania pojawi się również sporo praktycznych wskazówek z zakresu marketingu B2B i strategii. Wydarzenie jest adresowane do firm i start-upów technologicznych,które chcą rozpocząć ekspansję zagraniczną. Spotkanie odbędzie się w inkubatorze Exea Smart Space Toruńskiego Parku Technologicznego przy ul. Włocławskiej 167. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują zapisy na stronie: events.technopark.org.pl/marketing-internetowy-w-ekspansji-zagranicznej/. Szczegółowych informacji udziela Barbara Pasiut, barbara.pasiut@tarr.org.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy