Jak prowadzić biznes w Azji

SACH
opublikowano: 28-05-2013, 00:00

Seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo” pt. „Prowadzenie działalności gospodarczej na rynkach azjatyckich”.

Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca w godz. 10-15.30 w Warszawie. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Zgłaszać się na seminarium można do 31 maja — w tym celu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.een.org.pl/index.php/Inne_seminaria_2.html. Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na wydarzenie decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w udziale będą miały firmy z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników. Więcej informacji udziela Karolina Skórnicka z departamentu promocji gospodarczej, PARP, tel.: +22 432-88-18, e-mail: karolina_skornicka@ parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane