Jak sfinansować pomysł na biznes

opublikowano: 19-10-2017, 22:00

24 października w warszawskim Kinie Praha odbędzie się bezpłatne wydarzenie dla start-upowców pod tytułem „Jak znaleźć hojne źródło finansowania?”.

 Będzie to czwarte spotkanie z cyklu WySTARTUPUJ z Prahą. Podczas warsztatów organizatorzy wraz z zaproszonymi ekspertami pokazują, w jaki sposób, krok po kroku, przejść od pomysłu do jego realizacji. Tym razem specjaliści opowiedzą o tym, w jaki sposób zdobyć pieniądze na biznesowy koncept. Prezentacje przedstawią Piotr Pielas, dyrektor zarządzający Startup Department w Edge One Solutions, Arkadiusz Regiec, prezes zarządu w Beesfund, oraz Marcin Kurek, założyciel i partner zarządzający w funduszu inwestycyjnym Protos Venture Capital. Spotkanie odbędzie się przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie. Więcej informacji dotyczących wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej wystartupujzpraha.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu