Jak sięgnąć po kasę z UE

MBE
opublikowano: 05-06-2012, 00:00

DOTACJE

Mobilne Punkty Informacyjne zawitają w czerwcu w pomorskich gminach. W sumie zaplanowano aż 36 spotkań z ekspertami, którzy wszystkim zainteresowanym odpowiedzą na pytania dotyczące pozyskania funduszy unijnych. Akcja ma ułatwić dostęp mieszkańców województwa pomorskiego do informacji dotyczących możliwości wykorzystania unijnych dotacji. Konsultanci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w każdej z gmin jednego dnia będą dostępni dla osób zainteresowanych wiedzą o euro funduszach. Najbliższe spotkania odbędą się: 6 czerwca w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie oraz Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim, 8 czerwca w Urzędzie Gminy Liniewo,

12 czerwca w Starostwie Powiatowym w Sztumie oraz w Urzędzie Gminy Czarna Woda. Pełny harmonogram spotkań w poszczególnych gminach można znaleźć na stronie: www.funduszeeuropejskie. gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Jak sięgnąć po kasę z UE