Jak utrzymać wzrost PKB

opublikowano: 12-05-2014, 00:00

W jaki sposób utrzymać polską gospodarkę na ponad 4-procentowym poziomie wzrostu PKB? To pytanie stanie się głównym tematem debaty, podczas której eksperci powiedzą o kondycji polskich firm w najbliższych kwartałach.

Spotkanie odbędzie się 16 maja w Warszawie, a jego przebieg wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć online pod adresem www.isr.parp.gov.pl. Będzie mowa m.in. o tym, ile w tym roku wyniesie wzrost gospodarczy w Polsce i co będzie jego siłą napędową oraz jakie są najważniejsze wewnętrzne i zewnętrzne zagrożenia dla rozwoju w 2014 i 2015 r. Analitycy wytypują działy, które wg nich podciągną gospodarkę w górę, a które wciąż będą odczuwały skutki niedawnego spowolnienia. Podczas debaty zostaną zaprezentowane wnioski i rekomendacje z XII edycji Raportu Instrument Szybkiego Reagowania (ISR), dotyczącego sytuacji polskich firm w ujęciu mikro- i makroekonomicznym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy