Czytasz dzięki

Jak uzyskać dotacje na start

opublikowano: 25-03-2019, 22:00

10 kwietnia w Zielonej Górze odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą starać się o dotacje na uruchomienie własnego biznesu.

Organizatorem wydarzenia pod hasłem „ABC działalności gospodarczej — jak rozpocząć i prowadzić własną firmę” jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (GPIFE) w Zielonej Górze. Eksperci zaprezentują zasady konkursów z grantami na założenie działalności gospodarczej. Przedstawią też ofertę z instrumentami zwrotnymi na ten cel.

Ponadto specjaliści wskażą strony internetowe z tematyką unijną, a także nazwy instytucji, które rozdzielają wspomniane wsparcie. Opowiedzą też o prawnych aspektach uruchamiania własnego biznesu i o zobowiązaniach przedsiębiorców wobec ZUS i skarbówki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w siedzibie GPIFE w Zielonej Górze przy ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5.

Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl [DZ]

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane