Jak uzyskać dotacje na start

opublikowano: 25-03-2019, 22:00

10 kwietnia w Zielonej Górze odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą starać się o dotacje na uruchomienie własnego biznesu.

Organizatorem wydarzenia pod hasłem „ABC działalności gospodarczej — jak rozpocząć i prowadzić własną firmę” jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (GPIFE) w Zielonej Górze. Eksperci zaprezentują zasady konkursów z grantami na założenie działalności gospodarczej. Przedstawią też ofertę z instrumentami zwrotnymi na ten cel.

Ponadto specjaliści wskażą strony internetowe z tematyką unijną, a także nazwy instytucji, które rozdzielają wspomniane wsparcie. Opowiedzą też o prawnych aspektach uruchamiania własnego biznesu i o zobowiązaniach przedsiębiorców wobec ZUS i skarbówki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w siedzibie GPIFE w Zielonej Górze przy ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5.

Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl [DZ]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy