Jak wprowadzić kosmetyk na rynek

opublikowano: 21-11-2018, 22:00

6 grudnia w Krakowie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców pod hasłem „Wprowadzanie kosmetyków do obrotu na rynku polskim i unijnym — nadchodzące zmiany".

Organizatorem wydarzenia jest ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Spotkanie poprowadzi dr Joanna Uchańska, radca prawny z kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. Ekspertka opowie o obowiązujących zasadach wprowadzania kosmetyków do obrotu na terenie UE. Omówi też aspekty prawne związane z produkcją, oznakowaniem, importem, dystrybucją i reklamą produktów kosmetycznych. Zmiany w przepisach wejdą w życie 1 stycznia 2019. Nakładają one na producentów i dystrybutorów kosmetyków nowe obowiązki i kary finansowe. Szkolenie jest bezpłatne. Pierwszeństwo udziału w nim mają przedstawiciele małopolskich firm. Wydarzenie odbędzie się w Izbie Przemysłowo-Handlowej przy ul. Floriańskiej 3. Więcej informacji: www.een.org.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane