Jak wygrać walkę ze smogiem

opublikowano: 25-10-2019, 06:00
aktualizacja: 25-10-2019, 06:19

Podobnie jak pierwsze opady śniegu reanimują szydercze hasła o zaskoczonych drogowcach, tak początek sezonu grzewczego wyznacza początek doniesień o smogu. Ubywa tych, którzy zbywają je wzruszeniem ramion.

W tym odcinku Pulsu Biznesu do słuchania porozmawiamy z Piotrem Siergiejem z Polskiego Alarmu Smogowego o tym, skąd bierze się smog i jak skutecznie z nim walczyć. Maciej Bukowski z Uniwersytetu Warszawskiego przedstawi parę zastrzeżeń co do strategii walki obranej przez rząd, a Piotr Woźny, pełnomocnik premiera ds. programu „Czyste Powietrze” i prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przedstawi swoją wizję na ten temat. Monika Pabisek z PGE Energia Ciepła będzie bronić największych kominów w polskich miastach, a pomysłodawca Smogathonu Maciej Ryś opowie trochę o rynku produktów antysmogowych.

Wszystkie odcinki Pulsu Biznesu do słuchania na www.pb.pl/dosluchania i w Twojej aplikacji podcastowej (np. na Spotify lub w Lectonie).

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Sołtys

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy