Jak zabezpieczyć ryzyko walutowe

opublikowano: 02-04-2019, 22:00

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli biznesu do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej”.

Spotkania odbędą się 11 i 12 kwietnia w siedzibie fundacji w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 25. Eksperci wyjaśnią, jak przedsiębiorcy mogą zabezpieczyć się przed ryzykiem walutowym i efektywniej działać na zagranicznych rynkach. W programie przewidzianoprezentacje: „Czynniki wpływające na zmiany kursów walut”, „Przegląd prognoz sporządzonych przez czołowe instytucje finansowe na świecie”, „Co to jest forward walutowy i jak z niego korzystać?” i „Ubezpieczenie ryzyka średnioterminowego oraz długoterminowego z użyciem opcji walutowej”. Wśród prowadzących szkolenie jest Jacek Maliszewski, główny ekonomista firmy DMK, która świadczy usługi doradcze w zakresie zarządzania ryzykiem walutowym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy