Jak zbudować innowacyjne Mazowsze

SACH
opublikowano: 10-04-2015, 00:00

„Innowacje dla Mazowsza — komercjalizacja know-how” — to tytuł bezpłatnej konferencji, która odbędzie się 24 kwietnia w Warszawie.

Jej motywem przewodnim będą zagadnienia przedsiębiorczości akademickiej, komercjalizacji wiedzy i to, w jakim zakresie aktywność uczelni wyższych i naukowców może być wykorzystana w budowaniu innowacyjności i konkurencyjności regionu.

Będzie mowa o inicjatywach klastrowych, instrumentach finansowych, infrastrukturze wsparcia innowacyjności oraz wpływie potencjału dużych firm na innowacyjność regionu. Eksperci powiedzą m.in. o tym, gdzie szukać funduszy na wdrożenie innowacji.

Po prezentacjach odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem wszystkich prelegentów. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców, pracowników naukowych uczelni, przedstawicieli jednostek badawczo-rozwojowych i studentów. Zarejestrować się można na stronie www.innowacyjni.mazovia.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane