Jak zdobyć dotacje na B2B

opublikowano: 16-01-2014, 00:00

W całej Polsce są organizowane spotkania, na których eksperci doradzają, jak dostać unijne fundusze na poprawę e-komunikacji z działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”.

Najbliższe tego typu wydarzenia odbędą się w Białymstoku i Poznaniu. Pierwsze spotkanie organizuje 20 stycznia Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. Udział jest bezpłatny, a uczestnicy dowiedzą się m.in., jakie są warunki udziału w konkursie, jak przebiega proces aplikowania o dotacje i na jakie wydatki można dostać wsparcie.

Więcej informacji: www.pfrr.pl. Drugie spotkanie jest organizowane przez Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i odbędzie się tego samego dnia w siedzibie World Trade Center w Poznaniu (zgłaszać się można dziś, najpóźniej do godz. 15). Więcej informacji: www.warp.org.pl/aktualnosci/. W naborze z działania 8.2 można składać wnioski najpóźniej do 24 stycznia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu