Jan Krzysztof Bielecki w EY Polska

DI
12-01-2015, 08:55

Jan Krzysztof Bielecki, były premier, prezes banku Pekao i szef Rady Gospodarczej, dołączył do EY Polska jako Przewodniczący Rady Partnerów.

Potwierdziły się informacje Pulsu Biznesu z października ubiegłego roku. Pisaliśmy wówczas, że Jan Krzysztof Bielecki planuje powrót do biznesu i rozważa dwie poważne oferty, obie z firm konsultingowych EY i PwC. W poniedziałek potwierdził to komunikat EY Polska, w którym informuje, że były szef Rady Gospodarczej przy premierze dołączył do tej firmy.

Zobacz więcej

Jan K. Bielecki Marek Wiśniewski

W ramach pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Partnerów Bielecki będzie zajmował się działaniami „z zakresu mentoringu i doradztwa” świadczonego gronu Partnerów EY Polska. Ma także  reprezentować i wspierać markę EY Polska na rynku polskim i na rynkach międzynarodowych oraz wspierać firmę w działaniach mających na celu promocję Polski na arenie międzynarodowej. Będzie ponadto odpowiedzialny za współtworzenie strategii firmy EY Polska w zakresie wsparcia udzielanego polskim firmom, a także w zakresie promocji i rozwoju polskiej przedsiębiorczości, między innymi w ramach działań dotyczących polskiej edycji programu EY Przedsiębiorca Roku.

Były premier w wywiadzie dla "PB" zapowiadał niedawno powrót do korzeni.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Jan Krzysztof Bielecki w EY Polska