Jasiak: Od marca 'Życie' pojawi się w nowej formule

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 28-01-2005, 15:52

Od soboty dziennik "Życie" przestanie się "na jakiś czas" ukazywać - poinformował PAP w piątek Christopher Jasiak z funduszu Forrest Equity Management, który jest większościowym udziałowcem wydawcy gazety. Zapewnił, że "najdalej na początku marca" "Życie" pojawi się w nowej, zmienionej  formule.

Od soboty dziennik "Życie" przestanie się "na jakiś czas" ukazywać - poinformował PAP w piątek Christopher Jasiak z funduszu Forrest Equity Management, który jest większościowym udziałowcem wydawcy gazety. Zapewnił, że "najdalej na początku marca" "Życie" pojawi się w nowej, zmienionej  formule.

Według Jasiaka, powodem takiej decyzji są nieporozumienia z udziałowcem mniejszościowym.

"W pewnym momencie zaczęliśmy w sposób zbyt znaczący różnić się zarówno w podejściu do kwestii zarządzania, jak i zawartości merytorycznej pisma. Zdecydowaliśmy zatem o zmianie formuły pisma" - wyjaśnił.

Podkreślił, że inwestor wywiąże się ze wszystkich zobowiązań wobec pracowników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Jasiak: Od marca 'Życie' pojawi się w nowej formule