Jelfa nie sprawi niespodzianki

Dariusz Karolak
17-06-2002, 00:00

Zgodnie z tym, co napisałem 27 V, niedźwiedzie jeszcze raz postanowiły przetestować wsparcie 45 zł. Nie jest również niespodzianką to, że za drugim razem pojawił się większy opór ze strony byków, czego śladem jest piątkowy wolumen, największy od 26 III. Test dna jeszcze się nie zakończył, ale fakt zwiększonego zainteresowania kupujących przy drugim podejściu do wsparcia jest sygnałem, że prawdopodobieństwo udanego ataku niedźwiedzi na wsparcie 45 zł jest stosunkowo małe. Po wydarzeniach minionego tygodnia rynek potrzebuje nowych liderów, a Jelfa ze względu na przynależność branżową świetnie do tego celu się nadaje.

Na wskaźnikach dzieją się ciekawe rzeczy. DI- przełamał 5-miesięczną rosnącą linię wsparcia, a na tygodniowych oscylatorach wyraźnie zaznaczone są dodatnie dywergencje. W przypadku tygodniowego stochastica można nawet mówić o potwierdzonej formacji podwójnego dna. Metoda punktowo-symboliczna, tygodniowy Kagi oraz wstęga tygodniowa jako znaczący opór wyznaczają okolicę 49,5.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Jelfa nie sprawi niespodzianki