Jest nas coraz więcej

Artur Szymański
02-02-2004, 00:00

Do akcji „Z Pulsem na giełdę” dołączyło pięć kolejnych spółek, które rozważają debiut na GPW.

Wszystko wskazuje na to, że polska giełda najgorsze czasy ma już za sobą. Rynek pierwotny ożył, szykują się kolejne debiuty. Do akcji „Z Pulsem na giełdę”, która ma na celu pomóc spółkom w drodze na GPW, zgłaszają się kolejni chętni. W środę w redakcji „Pulsu Biznesu” gościliśmy aż pięć nowych spółek.

Akcja „Z Pulsem na giełdę” trwa od października. W tym czasie trzy spółki zdążyły już zadebiutować na GPW — Śnieżka, Redan i ATM Grupa. Ich śladem idzie Betacom. W poniedziałek rozpoczynają się zapisy na akcje tej spółki. Wkrótce na giełdzie znajdzie się Plast-Box, którego przedstawicieli „Puls Biznesu” gościł w minioną środę. W najbliższych tygodniach KPWiG może dopuścić do obrotu akcje spółki Doradztwo Gospodarcze DGA.

Do akcji „Z Pulsem na giełdę” dołączył ostatnio Artman, który planuje debiut w I połowie 2004 r. Są z nami także dwie spółki zajmujące się dystrybucją części zamiennych do samochodów — JC Auto oraz Inter Cars. W drodze po kapitał chcemy też towarzyszyć firmie Liberty Poland.

„Puls Biznesu” będzie z uwagą śledził rozwój tych spółek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Artur Szymański

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Jest nas coraz więcej