Joop Ruijgrok został nowym prezesem Compaq Polska

Administrator
opublikowano: 10-01-2002, 18:54

Joop Ruijgrok zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego Compaq Polska dotychczasowego szefa firmy Andrzeja Widerszpila. Były prezes jednego z liderów rynku IT oraz dwóch członków zarządu, zrezygnowało w czwartek z zajmowanych funkcji. Jako powód odejścia podano plany rozpoczęcia własnej działalności biznesowej.

Joop Ruijgrok zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego Compaq Polska dotychczasowego szefa firmy Andrzeja Widerszpila. Były prezes jednego z liderów rynku IT oraz dwóch członków zarządu, zrezygnowało w czwartek z zajmowanych funkcji.

Jako powód odejścia podano plany rozpoczęcia własnej działalności biznesowej. Prawdopodobne jest jednak, że rezygnacje miały związek z planowanym w tym roku przejęciem Compaqa przez firmę Hewlett Packard, jednego z czołowych graczy na światowym rynku IT. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Joop Ruijgrok pracuje w Compaq Computer od dziesięciu lat. Sprawował szereg stanowisk w oddziale firmy w Holandii. W ostatnich dwóch latach był wiceprezesem do spraw sprzedaży w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Compaq zapowiada, że przetasowania kadrowe nie wyłaja zmian strategii biznesowej w Polsce.

PK

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Administrator

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Joop Ruijgrok został nowym prezesem Compaq Polska