Kadrowy flesz

AZA
opublikowano: 06-02-2007, 00:00

Hiren Prabhakar

Dotychczasowy dyrektor generalny IBB Andersia Hotelpod koniec ubiegłego roku awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego grupy IBB na terenie Polski oraz Niemiec. Będzie odpowiedzialny za rozwój sieci w tej części Europy. Awans związany jest z planami rozwoju hiszpańskiej grupy IBB Hotels na terenie Polski oraz Niemiec. Ukończył The Oberoi School of Hotel Management w New Delhi w Indiach. Doświadczenie zawodowe zdobywał w indyjskich hotelach The Oberoi Mumbai oraz w The Oberoi Towers w Mumbai. Pod koniec lat 90. był dyrektorem rozwoju biznesu i promocji Indyjsko-Włoskiej Izby ds. Handlu i Przemysłu w Mumbai. Zarządzał również projektem związanym z otwarciem siedmiogwiazdkowego hotelu Burj Al-Arab w Dubaju, przez dwa lata pracował w zespole odpowiedzialnym za sukces projektu.

W marcu 2001 r. przyjechał do Polski. Objął stanowisko dyrektora generalnego Klubu Polskiej Rady Biznesu w Warszawie. Przez dwa lata współpracował z firmą specjalizującą się w doradztwie hotelowym — Lausanne Hospitality Consulting. Z siecią IBB jest związany od 2003 r., kiedy objął stanowisko dyrektora hiszpańskiej grupy IBB Hotels w Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane