Kadry: Nowi dyrektorzy w Pekaesie

WK
30-09-2010, 00:00

Tomasz Przybył

Został dyrektorem handlowym Pekaesu. Ma 42 lata i 12-letnią praktykę w branży logistycznej. W latach 1999-2006 był szefem działu handlowego w firmie Schenker. W 2006 r. rozpoczął pracę jako dyrektor handlowy w firmie Wincanton. Ostatnio jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Fiege odpowiadał za rozwój sprzedaży usług logistycznych polskiego oddziału firmy oraz za planowanie i realizację strategii marketingowej. Ukończył studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz liczne szkolenia o profilu menedżerskim i handlowym, w tym International Qualifying Program.

Krzysztof Szczepaniec

To nowy dyrektor finansowy Pekaesu. Ma 38 lat. Karierę rozpoczynał w Bankowym Funduszu Gwarancyjnym. W latach 1996-99 pracował w KPMG, a następnie w Ernst Young. W latach 2003-06, był dyrektorem działu rachunkowości w spółkach grupy Deutsche Post w Polsce. Ostatnio pracował w Lekkerland Polska jako dyrektor ds. finansów i administracji.

Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia podyplomowe zorganizowane przez London Guildhall University i Gdańską Akademię Bankową.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Kadry: Nowi dyrektorzy w Pekaesie