Kadry: Nowi menadżerowie w Grupie Paradyż i C&W

AGO
opublikowano: 16-08-2011, 00:00

Dorota Kaźmierczak

Objęła stanowisko dyrektora marketingu spółek Grupy Paradyż, producenta płytek ceramicznych. Odpowiada za spójną tożsamość wizualną firmy i budowanie międzynarodowej świadomości marek. Opracowuje i wdraża strategię marketingową, a także planuje i odpowiada za realizację budżetu marketingowego. Do jej obowiązków należy również przygotowywanie i realizacja działań z zakresu marketingu relacji dla partnerów handlowych reprezentujących zarówno polski rynek budowlany, jak i 37 rynków zagranicznych.

Andrew Smart

Dłączył do biura Cushman Wakefield w Londynie jako partner i dyrektor działu Facility Management na region EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Wcześniej pracował jako dyrektor w Mace Macro, gdzie od kwietnia 2008 r. kierował m.in. usługami doradztwa. Zajmował się także outsourcingiem, projektowaniem miejsc pracy oraz pomocą techniczną dla klientów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AGO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu