Kadry Z prasy do doradztwa

PB
opublikowano: 17-02-2009, 00:00

Zastąpi na stanowisku głównego analityka Gold Finance Macieja Dyję, który otwiera oddział tej firmy w centrum Warszawy na zasadzie umowy franczyzowej.

Roman Przasnyski przeszedł do Gold Finance z miesięcznika "Forbes", gdzie był redaktorem dodatku Forbes Investor. Ma za sobą zarówno doświadczenie w bankowości inwestycyjnej (pracował w Polskim Banku Rozwoju, przejętym później przez BRE Bank), jak i w działalności naukowej, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Z polskim rynkiem kapitałowym związany jest praktycznie od momentu jego powstania.

Pracował na stanowisku kierownika działu ekonomicznego, był redaktorem w "Rzeczpospolitej", zastępcą redaktora naczelnego "Gazety Giełdy Parkiet", a także

redaktorem naczelnym miesięcznika "Gra na Giełdzie". Jest autorem licznych artykułów, komentarzy, felietonów oraz materiałów edukacyjnych publikowanych zarówno w prasie codziennej, jak i specjalistycznej począwszy od 1989 roku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu