Kalendarz podatnika

Piotr Baranowski
opublikowano: 08-03-2004, 00:00

8 marca (termin ustawowy 7 marca)

- Podatek dochodowy w formie karty podatkowej;

- Deklaracja CIT-6 o wysokości pobranego w lutym podatku dochodowego od dochodów z dywidend oraz innych przychodów z tytułu udziału w zyskach osób prawnych przekazywana do urzędu skarbowego, wpłata podatku oraz informacja CIT-7 o pobranym podatku przekazywana podatnikowi.

- Deklaracja CIT-10 o pobranym w lutym zryczałtowanym podatku dochodowym (m.in. z tytułu odsetek, należności licencyjnych) od zagranicznych osób prawnych nie mających siedziby lub zarządu w Polsce i wpłata podatku. Informacja dla podatnika IFT-2 o przychodzie (dochodzie) i pobranym w lutym zryczałtowanym podatku dochodowym od osób prawnych nie mających w Polsce siedziby.

- Deklaracja CIT-6A, zryczałtowany podatek od dywidend i innych przychodów z tytułu udziałów w zyskach osób prawnych. Obowiązek spoczywa na spółce przejmującej przy połączeniu lub podziale spółek kapitałowych, w której w lutym powstał dochód określony w art. 10 ust. 2 pkt 2 ustawy o CIT.

- Deklaracja CIT-11 o wysokości podatku dochodowego z dywidend i innych przychodów z tytułu udziału w zyskach osób prawnych wydatkowanych w lutym na inne cele niż w oświadczeniu CIT-5 lub deklaracji CIT-6A.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Baranowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Kalendarz podatnika