Kapitał w Mieszku działa

Dariusz Karolak
opublikowano: 16-12-2002, 00:00

Po dłuższej przerwie wraca zainteresowanie spółką z Raciborza. Dokapitalizowany w I kw. przez venture capital, ma szansę błysnąć wynikami w najlepszym dla branży IV kw.

Wzrost zainteresowania może również mieć związek z większym kapitałem zagranicznym, który wszedł w TPSA i preferuje pozycje płynne, ale dobrze zarządzanymi spółkami mniejszej wielkości również nie pogardzi. Dla lepszego zobrazowania wybrałem wykres tygodniowy. Akumulacja sprzed tygodnia, której towarzyszyło pokonanie tygodniowej średniej VAMA10 została potwierdzona kolejnym długim i białym korpusem, ale już znacznie cieńszym. Kurs zbliża się do najważniejszej bariery podażowej, 13-miesięcznej linii bessy 10 zł. Gdyby ta została pokonana, droga do górnej linii 4-letniego kanału wzrostowego, 12,5 stanęłaby otworem. Analogiczna linia w układzie liniowym, 9,7, została naruszona. Wzrost jest potwierdzany przez dzienne i tygodniowe oscylatory zachowujące się w sposób typowy dla hossy i utrzymujące aktywne sygnały kupna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Kapitał w Mieszku działa