KE: usługa przenośności numerów w Polsce dostępna

Internet Securities
opublikowano: 13-10-2006, 10:56

Komisja Europejska uznała, że usługa przenośności numerów zarówno w sieciach komórkowych jak i stacjonarnych jest w Polsce w pełni dostępna.

Komisja Europejska uznała, że usługa przenośności numerów zarówno w sieciach komórkowych jak i stacjonarnych jest w Polsce w pełni dostępna, poinformował w komunikacie w piątek Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE).

„Kolegium Komisarzy Komisji Europejskiej podjęło decyzję o zamknięciu prowadzonego przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej postępowania nr 2005/2062 o uchybieniu zobowiązaniom ciążącym na niej na mocy dyrektywy 2002/22/WE, w odniesieniu do usługi przenoszenia numerów” – czytamy w komunikacie UKE.

„Tym samym Komisja Europejska uznała, że usługa przenoszenia numerów w sieciach stacjonarnych i komórkowych (zarówno dla użytkowników usług przedpłaconych pre-paid, jak i usług abonamentowych post-paid) jest w Polsce w pełni dostępna” – głosi komunikat.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / KE: usługa przenośności numerów w Polsce dostępna