KGHM wypłaci pracownikom dodatkowe nagrody

Polska Agencja Prasowa SA
30-06-2006, 15:16

W KGHM Polska Miedź SA podpisano w piątek porozumienie pomiędzy zarządem firmy, a wszystkimi związkami zawodowymi, przewidujące wypłatę jednorazowej nagrody za wyniki osiągnięte przez kombinat w tym roku.

W KGHM Polska Miedź SA podpisano w piątek porozumienie pomiędzy zarządem firmy, a wszystkimi związkami zawodowymi, przewidujące wypłatę jednorazowej nagrody za wyniki osiągnięte przez kombinat w tym roku.

Zgodnie z porozumieniem pracownicy otrzymają nagrody w wysokości 90 proc. średniego miesięcznego wynagrodzenia - poinformował na konferencji prasowej w Lubinie prezes KGHM Krzysztof Skóra.

Strona związkowa oświadczyła, że porozumienie wyczerpuje roszczenia płacowe załogi na ten rok. Zgodnie z porozumieniem związki zobowiązały się do podjęcia z zarządem spółki rozmów na temat systemowych zmian w układzie zbiorowym pracy we wrześniu br. - podkreślił Krzysztof Skóra.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / KGHM wypłaci pracownikom dodatkowe nagrody