Kierunek: Dolina Krzemowa

opublikowano: 14-02-2014, 00:00

Start-upy myślące o globalnym rozwoju własnego biznesu będą mogły wziąć udział w otwartych warsztatach Silicon Valley Open Week.

Organizuje je warszawski Business Link, wydarzenie zaplanowano na 17-20 lutego. Motyw przewodni: jak odnaleźć się w Dolinie Krzemowej.

— Chcemy pokazać przedsiębiorcom możliwości, jakie daje Dolina Krzemowa. To właśnie tam zaczynali tacy giganci, jak Facebook czy Google. W zeszłym roku polski start-up Estimote pozyskał ponad 3 mln USD od amerykańskich inwestorów. Jest to znakomity przykład na to, że warto marzyć o globalnym biznesie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w Polsce poczuć klimat mekki start-upów — mówi Aureliusz Górski, dyrektor sieci Business Link.

W ramach wydarzenia przewidziano m.in. spotkanie z Chrisem Burrym, inwestorem i szefem US Market Access Center czy Michałem Sadowskim z Brand 24, uczestnikiem programu „Ready to Go”, organizowanego przez Business Link.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu