King Cross Praga może zmienić właściciela

Dominnika Masajło
opublikowano: 24-03-2019, 22:00

Do urzędu antymonopolowego wpłynął wniosek o zgodę na przejęcie od Radcliffe Investments centrum handlowego King Cross Praga.

Nowym właścicielem chce zostać Atrium Poland 3 z grupy kapitałowej Atrium. Grupa zajmuje się budowaniem i zarządzaniem nieruchomościami handlowymi na terenie Europy. Jej centra handlowe znajdują się m.in. w Polsce, Czechach i Rosji. Posiada 32 nieruchomości o łącznej powierzchni najmu brutto ponad 970 tys. m kw. King Cross Praga to centrum handlowe w Warszawie, położone po prawej stronie Wisły, gdzie przecinają się szlaki komunikacyjne w stronę Rembertowa, Wawra, Wesołej i Otwocka.

2,8 mld EUR Taka jest łączna wartość 32 nieruchomości należących do grupy Atrium.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominnika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu