Kobieta znalazła przed bankiem 160 tys. euro

PAP
opublikowano: 30-12-2008, 12:10

160 tysięcy euro w gotówce i czekach znalazła przed bankiem w Cagliari na Sardynii mieszkanka tego miasta. Kasetkę z  całą zawartością odniosła następnie na posterunek karabinierów - poinformowały we wtorek włoskie media.

Kobieta, pracująca w supermarkecie przechodząc koło miejscowego banku znalazła kasetkę, pozostawioną w miejscu, gdzie w czynnym całą dobę automacie zdaje się utarg.

Karabinierzy, którym oddała znalezisko ustalili, do kogo ono należy. Włoskie media nie wyjaśniły, jak to się stało, że mężczyzna, odpowiedzialny za kasetkę z tak ogromną ilością pieniędzy, nie włożył jej do bankowego sejfu.

To już drugi podobny przypadek w tych dniach. W wieczór wigilijny kierowniczka supermarketu w Apulii w pośpiechu pozostawiła przed bankiem kasetkę z 20 tysiącami euro - całodziennym utargiem. Leżący na ulicy pakunek znaleźli patrolujący ulice karabinierzy, którzy oddali jej zgubę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane