Kobosko nowym naczelnym Newsweeka

(Paweł Kubisiak)
29-09-2006, 13:44

Michał Kobosko zastąpił w piątek Tomasza Wróblewskiego na stanowisku redaktora naczelnego Newsweek Polska.

Michał Kobosko zastąpił w piątek Tomasza Wróblewskiego na stanowisku redaktora naczelnego Newsweek Polska - poinformował w piątek rzecznik Axel Springer Michał Fijoł.

Kobosko tymczasowo będzie łączył funkcje naczelnego "Newsweeka" i "Forbesa". Kobosko był naczelnym Forbesa od końca 2005 roku. Wcześniej był wicenaczelnym "BusinessWeeka" i "Pulsu Biznesu".

Według naszych informacji, Tomasz Wróblewski może zostać wiceprezesem Polskapresse, odpowiadającym za nowy projekt ogólnopolski. Naczelnym nowego tytułu będzie Paweł Fąfara, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego ”Newsweek Polska”, który już złożył wypowiedzenie. Dołączy do nich najprawdowpodobnie Ewa Wilcz-Grzędzińska z "Newsweeka". Wróblewski rozstał się z Newsweekiem za porozumieniem stron.

Niedawno przez pół roku "Newsweekiem" kierował Jarosław Sroka, był naczelny "Pulsu Biznesu". Obecnie jest szefem "Gazety Prawnej".

PK

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Kobosko nowym naczelnym Newsweeka