Kolejka chętnych na usługi prawne

opublikowano: 13-06-2019, 22:00

Z pomocy speców od paragrafów przy prowadzeniu projektów z kontrahentami chce skorzystać 56 firm.

Dziś Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zamknie nabór, w którym MŚP mogą powalczyć o wsparcie usług fachowców od przepisów prawnych. Pierwotnie konkurs miał zakończyć się 30 września. Tymczasem wartość wniosków o dofinansowanie złożonych do 6 czerwca zbliżyła się do ok. 120 proc. budżetu programu. Stąd decyzja rządowej agencji o skróceniu terminu.

Prawnicy siedmiu kancelarii prawnych pomogą młodym przedsiębiorcom przygotować i negocjować kluczowe umowy inwestycyjne. Każda spółka ma szansę na dofinansowanie w wysokości 25 tys. zł. Wnioskodawcy nie muszą mieć wkładu własnego, jeżeli wartość wybranych przez nich usług nie przekroczy wspomnianej kwoty wsparcia.

Do programu mogą przystępować MŚP działające nie dłużej niż pięć lat. Co ważne, PARP wymaga od nich listu intencyjnego dotyczącego współpracy z inwestorem. PARP zapowiada, że wkrótce ruszy kolejny nabór.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy