Kolejna gra CD Projektu w universum Cyberpunka

GSU
opublikowano: 01-07-2019, 14:23

Kolejna duża gra CD Projektu, nad którą pracuje spółka, będzie osadzona w świecie "Cybeberpunk 2077".

- Nasza następna duża gra będzie osadzona w uniwersum cyberpunkowym. Pracujemy już nad nią i traktujemy  jako naprawdę duży i dla nas nowatorski projekt - powiedział Piot Nielubowicz, wiceprezes CD Projektu. 

Zobacz więcej

CD Projekt

Strategia CD Projektu zakłada wydanie do 2021 r. dwóch gier fabularnych klasy AAA. Jedną z nich jest Cyberpunk 2077, który będzie miał premierę w kwietniu 2020 r. O drugiej grze spółka do tej pory mówiła niewiele. Wcześniej pojawił się m.in. informacja, że nad nowym projektem pracuje około 40 osób.

Przedstawiciele CD Projektu poinformowali, że spółka pracuje obecnie nad „trzema rzeczami cyberpunkowymi”, w tym jeden to główna gra.

Prezes CD Projektu Adam Kiciński powiedział w poniedziałek, że jeden z zespołów pracujących nad projektami "cyberpunkowymi", zlokalizowany we Wrocławiu i liczy około 40 osób oraz, że rozwój studia we Wrocławiu związany jest z pracami nad trybem multiplayer gry "Cyberpunk 2077".

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy