Kolejna polska baza Wizz Air

MIB
opublikowano: 12-10-2009, 00:00

Kolejna polska baza Wizz Air

Wizz Air ogłosił otwarcie na wrocławskim lotnisku swej dwunastej — a piątej w Polsce — bazy operacyjnej. Pozostałe bazy linii znajdują się na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii, Czechach i na Ukrainie.

Wizz Air zapowiedział również sześć nowych połączeń z Wrocławia do Paryża, Oslo, Eindhoven, Bolonii, Cork i Mediolanu. Co więcej, przewoźnik ponownie rozpocznie loty do Dortmundu i Doncaster-Sheffield oraz zwiększy częstotliwość lotów do Londynu z 4 do 7 połączeń tygodniowo. Wizz Air otworzy trasy do Paryża, Dortmundu i Oslo już w grudniu 2009 r. Loty na pozostałych połączeniach rozpoczną się w lipcu 2010 r.

Wizz Air lata z pięciu polskich miast: Katowic, Warszawy, Gdańska, Poznania i Wrocławia na ponad 60 trasach. Flota linii składa się z 26 samolotów, z czego 11 jest ulokowanych w polskich bazach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane