Kolejne ciężkie zamówienie Protektora

PAL
08-10-2009, 10:36

Po jednym ciężkim zamówieniu Protektora nadszedł czas na kolejne. Spółka dostarczy obuwie wojskowe dla armii brytyjskiej.

Probos, czeska spółka z Grupy Protektor, specjalizująca się w produkcji ciężkiego specjalistycznego obuwia o przeznaczeniu militarnym dostarczy obuwie wojskowe dla brytyjskiej armii.

„Oferujemy zaawansowany technologicznie produkt. Zamówienie od jednej z najbardziej znanych armii świata traktujemy jako uznanie dla jakości, poziomu technologicznego i wykonania produkowanych przez nas butów” – powiedział Piotr Skrzyński, prezes Grupy Protektor S.A.
Dodał, że jest to już kolejna w ostatnim czasie umowa z odbiorcą butów wojskowych. Pod koniec września Grupa Protektor informowała, że dostarczy buty wojskowe dla armii jednego z największym państw azjatyckich.

„Obuwie wojskowe to bardzo ważny produkt, ale stanowi tylko część produkcji Grupy Protektor. Naszym podstawowym produktem są buty dla szeroko rozumianego odbiorcy przemysłowego. Docelowo Grupa Protektor będzie oferowała kompleksowa obsługę w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników wszystkich sektorów gospodarki” – powiedział Piotr Skrzyński.

Wartość umowy z armią Wielkiej Brytanii wynosi 44,7 mln czeskich koron, czyli 7,32 mln zł. Realizacja tego kontraktu będzie odbywała się w latach 2009-2010, z założeniem, iż do 20 proc. dostaw będzie zrealizowanych jeszcze w tym roku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAL

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyniki spółek / Kolejne ciężkie zamówienie Protektora