Kolejne zatrzymania CBA

RMF
opublikowano: 02-10-2009, 09:38

Słynny muzyk i kompozytor Janusz S. zatrzymany przez CBA na polecenie prokuratury pod zarzutem korupcji. To efekt śledztwa Prokuratury Okręgowej w Warszawie i Centralnego Biura Antykorupcyjnego, badających korupcję w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.

Jak dowiedział się reporter śledczy RMF FM Roman Osica, Janusz S. jest podejrzany o wręczenie korzyści majątkowej w zamian za łagodne potraktowanie na egzaminie teoretycznym na licencję pilota.
 
Janusz S. miał dwa lata temu zorganizować przyjęcie weselne w restauracji Studio Buffo Katarzynie T. - sekretarz lotniczej komisji egzaminacyjnej.

Wczorajsze zatrzymanie muzyka to efekt śledztwa, w którym jest już dziewięciu podejrzanych. Janusz S. został wypuszczony na wolność w zamian za poręczenie majątkowe w wysokości 50 tysięcy złotych. Prokurator zakazał mu też pilotowania samolotów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: RMF

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Kariera / Kolejne zatrzymania CBA