Czytasz dzięki

Kolejne zmiany w zarządzie Alior Banku

opublikowano: 30-06-2020, 06:55

Agnieszka Nogajczyk-Simeonow i Maciej Brzozowski to nowi wiceprezesi Alior Banku.

Brzozowski ma odpowiadać za obszar zarządzania ryzykiem. Przez ostatnie 3 lata w Narodowym Banku Polskim był zastępca dyrektora Departamentu Stabilności Finansowej, gdzie zajmował się zagadnieniami dotyczącymi ryzyka i stabilności systemu finansowego. Wcześniej związany z UKNF (w Departamencie Oceny Ryzyka i Departamencie Inspekcji), Kredyt Bankiem i PKO BP.

Zobacz więcej

Alior Bank

Forum

Agnieszka Nogajczyk-Simeonow przez wiele lat była związana z grupą Allianz, w tym w latach 2005-2016 była prezesem PTE Allianz. W ostatnich latach pracowała w Orlenie, gdzie m.in. jako dyrektor wykonawczy była odpowiedzialna za zarządzanie finansami, rachunkowość korporacyjną, planowanie i sprawozdawczość, płynność oraz zarządzanie ryzykiem finansowym i ubezpieczeniami. 

Na nową kadencję rada nadzorcza Alior Banku wybrała ponadto Iwonę Dudę (wiceprezes, kierująca pracami finanse), Agatę Strzelecką, Seweryna Kowalczyka i Dariusza Szweda.

Z dniem 29 czerwca rezygnację z funkcji wiceprezesów złożyli natomiast Marek Szcześniak (odpowiadał za ryzyko), Tomasz Biłous (odpowiadał za finanse) i Marcin Jaszczuk (w zarządzie od 2018 r.; odpowiadał za sprzedaż dla klienta detalicznego). 

036950dd-4556-4e30-aabc-314ab0b280bd
Frankowicze kontra banki
Informacje dla zadłużonych we franku szwajcarskim. Rozstrzygnięcia z sal sądowych, opinie prawników, bankierów i zainteresowanych problemem
ZAPISZ MNIE
Frankowicze kontra banki
autor: Kamil Zatoński
Wysyłany co dwa tygodnie
Kamil Zatoński
Informacje dla zadłużonych we franku szwajcarskim. Rozstrzygnięcia z sal sądowych, opinie prawników, bankierów i zainteresowanych problemem
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane