Kompap szybko nabiera rozpędu

Dariusz Karolak
opublikowano: 21-05-2001, 00:00

Kompap szybko nabiera rozpędu

Optymistyczny scenariusz nakreślony dla Kompapu zrealizował się z zegarmistrzowską precyzją. O ile skala zwyżki niespecjalnie mnie szokuje, to szybkość za jaką się ona dokonała jest doprawdy imponująca. Teraz byki mają dylemat, pokonać opór szczytu z lipca ub. r (8,9) i zrealizować zasięg wynikający z szerokości kanału (9,5) , czy wykonać ruch powrotny (7,6).

Każde zawahanie może zostać zinterpretowane jako początek korekty, bo wskaźniki techniczne są mocno przegrzane. Siła z jaką popyt dał wczoraj o sobie znać większe szanse przyznaje kontynuacji wzrostów do 9,6 zł, gdzie podaż będzie już znacznie większa, bo znajduje się tam półtoraroczna linia wsparcia, która od jesieni 98 do maja 2000 skutecznie zatrzymywała fale spadkowe. Potencjalnym zagrożeniem jest podaż wynikająca z konwersji akcji połączeniowych serii i (350 tys. szt.). Akcje te weeszły do obrotu 14.05.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Kompap szybko nabiera rozpędu