Kompleksowe doradztwo gospodarcze

Kancelaria Modrzejewski Wypychowska Gersdorf
opublikowano: 27-09-2004, 00:00

Kancelaria Prawna Modrzejewski Wypychowska Gersdorf od 1997 r. świadczy usługi w zakresie kompleksowego doradztwa prawnego na rzecz wiodących firm krajowych jak również międzynarodowych koncernów. Strategia kancelarii koncentruje się na zapewnieniu wszechstronnej obsługi w obszarze wszystkich dziedzin prawa. W swojej działalności kancelaria wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom obrotu gospodarczego i wymaganiom klientów.

Kancelaria stanowi zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu prawa handlowego i cywilnego, prawa pracy, własności intelektualnej oraz prawa podatkowego. Zatrudnia 17 prawników, w tym 10 radców prawnych biegle władających językiem angielskim.

Dwóch wspólników kancelarii, dr hab. Małgorzata Gersdorf oraz dr Jerzy Modrzejewski, łączy praktykę zawodową z działalnością naukową, będąc wykładowcami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiadane przez wspólników doświadczenia zarówno w obszarze działalności naukowej jak i w praktyce obrotu gospodarczego pozwoliły stworzyć nowoczesną kancelarię, zapewniającą obsługę prawną na wysokim poziomie merytorycznym.

W ostatnich latach kancelaria Modrzejewski Wypychowska Gersdorf zaangażowana była w szereg prestiżowych projektów na polskim rynku. Do najważniejszych należą prace związane z restrukturyzacją i prywatyzacją sektora naftowego, sektora chemii ciężkiej (tzw. Wielka Synteza Chemiczna), sektora hutniczego oraz energetycznego.

Kancelaria uczestniczyła również w prywatyzacjach wielu spółek, negocjując umowy sprzedaży udziałów (akcji) na rzecz inwestorów krajowych i zagranicznych, a także pakiety socjalne. Występuje również jako doradca zarządów renomowanych spółek, także w procesach negocjacji kontraktów menedżerskich z inwestorami oraz w sporach z zakresu zbiorowego prawa pracy.

Kancelaria posiada również doświadczony zespół prawników specjalizujących się w obsłudze umów z zakresu teleinformatyki oraz nowych technologii.

W strukturze kancelarii funkcjonują następujące departamenty:

- Departament Obsługi Korporacyjnej,

- Departament Prawa Pracy,

- Departament Doradztwa Podatkowego,

- Departament Własności Intelektualnej.

Małgorzata WYPYCHOWSKA wspólnik w kancelarii Modrzejewski Wypychowska Gersdorf

Więcej na stronie: http://www.kancelariaprawna-mwg.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kancelaria Modrzejewski Wypychowska Gersdorf

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Prawo / Kompleksowe doradztwo gospodarcze