Konkurs - wyniki

opublikowano: 17-05-2016, 23:32

Wielki konkurs Bankier.pl i Pulsu Biznesu „Zostań piłkarskim guru” doczekał się rozstrzygnięcia. Emocji nie brakowało do samego końca!

Tak, jak na piłkarskim EURO 2016, do ustalenia zwycięzców potrzebna była dogrywka. Przypomnijmy – konkurs podzielony został na trzy fazy, z których pierwsza rozpoczęła się jeszcze przed startem EURO 2016, druga trwała w przerwie między rundą grupową a pucharową, a trzecia obejmowała pytania zadawane w każdy dzień meczowy.

Wynik każdego zawodnika w klasyfikacji generalnej powstał poprzez zsumowanie punktów uzyskanych w każdej z faz konkursu. Dodatkowo nagrodziliśmy też liderów klasyfikacji każdej z trzech „konkurencji”.

Bardzo wielu uczestników zajęło miejsca ex aequo, toteż aby ustalić ostateczne pozycje na miejscach premiowanych nagrodami potrzebne było przeprowadzenie dogrywek.

Z laureatami nagród skontaktujemy się drogą mailową (również z tymi, którzy nie podali imienia i nazwiska). Osoby zamieszczone na poniższej liście otrzymają również Szalik BZ WBK #12Zawodnik.

Poniżej publikujemy listę laureatów.

Klasyfikacja generalna    
Liczba punktów Imię i nazwisko Wynik ostateczny Dogrywka Nagroda
600 Paweł Borowski 1 miejsce tak iPhone 6S 64GB
600 Maria Pikulik 2 miejsce tak iPad Pro
590 Andrzej Chamera 3 miejsce   Apple Watch Sport
580 Jakub Spychała 4 miejsce   półroczna e-prenumerata Pulsu Biznesu
570 Mariusz Pelc 5 miejsce   półroczna e-prenumerata Pulsu Biznesu
570 Mariusz Stach 6 miejsce   półroczna e-prenumerata Pulsu Biznesu
560 Agata Łopacz 7 miejsce tak półroczna e-prenumerata Pulsu Biznesu
560 Mirosław Kalita 8 miejsce tak półroczna e-prenumerata Pulsu Biznesu
560 None None 9 miejsce tak piłka Adidas Beau Jeau
550 Tomasz Kowalski 10 miejsce tak piłka Adidas Beau Jeau
550 Darek Szlasa 11 miejsce tak koszulka Adidas EURO 2016
550 Łukasz Grysztar 12 miejsce tak koszulka Adidas EURO 2016
550 Maciej Regulski 13 miejsce (ex aequo) tak  Szalik BZ WBK
550 Kamil Podsiadlo 13 miejsce (ex aequo) tak   Szalik BZ WBK
550 Tomasz Cieśla 13 miejsce (ex aequo) tak   Szalik BZ WBK
550 Andrzej Sętkowski 13 miejsce (ex aequo) tak   Szalik BZ WBK
550 Mateusz Wiśniewski 13 miejsce (ex aequo) tak   Szalik BZ WBK
540 Marek Markiewicz 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Zofia Kliś 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 krzysztof żach 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Waldemar Łachut 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Krzysztof Jeremicz 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Maras Pikulik 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Bożysław Walczak 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Ewa Kalita 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Mateusz Pindara 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Jakub Abramowicz 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Michał Ryś 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Patryk Kulpaczyński 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Robert Graużul 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Tomasz Matyja 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Wojtek Malicki 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Adam Radziszewski 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
540 Tomasz Marczewski 14 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Kajetan Wiśniewski 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Maciej Nycek 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Paweł Kłapacz 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Robert Kamieniarz 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Sebastian Furmanek 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Wacław Górecki 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Rafał Dolniak 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Michał Błaż 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Adam Wojciechowski 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Piotr Sadowy 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 Daniel Ciura 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 None None 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
530 ZBIGNIEW TESSAR 15 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
520 Karolina Kowalska 16 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
520 Paweł Zylm 16 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
520 Dawid Poskuta 16 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
520 JACEK GUZEK 16 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
520 Marcin Strzyżewski 16 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
520 Marcin Nowak 16 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
520 Mateusz Żakowicz 16 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
520 Michał Trojanowski 16 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
520   16 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Tomasz Chrzuściel 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Przemysław Manczyk 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Emila Kejna 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Andrzej Dullek 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Janusz Karpierz 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Jarosław Drzewiecki 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Sławomir Duda-Klimaszewski 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Krzysztof Mieczkowski 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Jacek Piotrowski 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Hubert Jerzyk 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Anna Dajtrowska - Nowak 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Krystian Kosmalski 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Robert Stefaniak 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Łukasz Kołtun 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Agnieszka Żakowicz 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
510 Remigiusz Kostrubiec 17 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Katarzyna Dera 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Piotrek Skowroński 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Mirosław Balawajder 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Piotr Abramczyk 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Malina Pikulik 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Krzysztof Kulas 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Joanna Jerzyk 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500   18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Damian Marczyk 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500   18 miejsce (ex aequo)    Szalik BZ WBK
500 Marian Krupowicz 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Sebastian Klimkowski 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 marek wawryniuk 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Łukasz Kubuj 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Tadeusz Socha 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Paweł Wąsowski 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Jakub Opałka 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500   18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Adam Marczak 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Karol Falkowski 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500   18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500   18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Zbigniew Wojciech Żuchniewicz 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 ROBERT PILANC 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500 Józef Kubit 18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
500   18 miejsce (ex aequo)     Szalik BZ WBK
Klasyfikacja Faza I - grupowa    
200 Igor Rumiński 1 miejsce   Amazon Kindle Paperwhite
Klasyfikacja Faza II - pucharowa    
240 Rafał Cwaliński 1 miejsce tak Aparat FujiFilm Instax
Klasyfikacja Faza III - pytania dnia    
340 Dominik Szlasa 1 miejsce tak Kamera sportowa GoPro Hero
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu